Ostatné služby

Príprava

Ku každému priestoru pristupujeme od začiatku akoby sme boli “u seba doma”:

  • vopred popresúvame a ochránime fóliou váš nábytok, okná, podlahy a dvere,
  • všetky nasledovné práce vykonávame s čo najvyššou možnou efektivitou a čistotou,
  • po ukončení prác vrátime priestoru jeho pôvodnú podobu, odstránime fólie, pásky, upraceme neporiadok a vrátime nábytok na jeho pôvodné miesto.

Maliarske práce, to nie je len natieranie stien! Medzi naše služby patrí aj aplikácia rôznych dekoračných prvkov ako sú lišty, nátery alebo úpravy priestoru sadrokartónovými stropmi a priečkami.

Dekoračné lišty

Dekoračné lišty sú nenápadným, no efektným doplnkom každého priestoru. Aplikovanie nástenných, soklových či stropných líšt si vyžaduje pevnú ruku a trpezlivosť. Pri tomto procese berieme ohľad aj na ekológiu a vašu peňaženku a vieme ako lišty narezať tak, aby vzniklo čo najmenej odpadu.

Dekoratívne nátery

Steny nemusia byť iba jednofarebné či hladké, bez vzoru a štruktúry. Realizujeme rôzne formy dekoratívnych náterov, od pohľadového betónu, cez benátsky štuk, cielene korodované povrchy, metalické nátery a rôzne iné. Závisí iba na vašej fantázii, o ostatné sa vieme postarať my.

Sadrokartónové stropy a priečky

Priestor si občas vypýta viac, ako len novú maľovku či dekoračný prvok. Sadrokartónové stropy a priečky sú rýchlym a jednoduchým riešením ako zefektívniť využívanie priestoru alebo oživiť jeho zastaraný vzhľad. Pomocou obkladu sadrokartónom zmeníme vaše priestory na nepoznanie a za krátky čas.

Kontaktujte nás