Čím sa zaoberáme?

Príprava

Naša práca je odborná a rýchla a držíme sa profesionálneho prístupu. Vás žiadne prípravy nečakajú, pretože ku každému priestoru pristupujeme, akoby sme boli “u seba doma”. Čiže vopred zabezpečíme rozloženie a ochranu nábytku, okien a podlahy fóliami. Po ukončení maliarskych prác všetko vrátime do pôvodného stavu a upraceme neporiadok. A vy si tak môžete ihneď užívať svoj vynovený priestor bez starostí.

Maľovanie

Celý proces prebieha nasledovne: Po zakrytí nábytku a podlahy, očistíme steny. A teda - odstránime prach, nečistoty a vyspravíme nesúdržné miesta (praskliny, vypukliny...) Druhým krokom je príprava podkladu pomocou hĺbkového penetračného náteru. Posledným krokom je samotný farebný náter, ktorý aplikujeme dvakrát. Pri maľovaní používame farby špecifického zloženia, s ohľadom na danú miestnosť a priestor.

Druhy náterov

Máme individuálny prístup ku všetkým špecifickým požiadavkám a preto máme v ponuke viacero druhov náterov.

Biela farba

Nie je biela ako biela - preto používame teplé (vanilkové) i studené (s modrým podtónom) odtiene bielej. Finálne rozhodnutie je len a len na vás a prípadnej konzultácii.

Maľovanie v odtieňoch

Výber ideálneho odtieňa môže byť ťažkou úlohou, preto vám radi zapožičiame vzorkovník, aby ste sa v pohodlí domova mohli rozhodnúť správne.

Maľovanie exteriérových plôch

V prípade ošetrovania a maľovania fasády pristupujeme najprv k umytiu celej plochy vysokotlakovým čističom s aktívnou penou, aby sme odstránili prach, plesne a iné nečistoty. A potom pripravíme celý priestor na ďalšie kroky, aby sme zabezpečili čistotu a efektivitu našej práce.

Protiplesňové systémy

Niektoré priestory vyžadujú väčšiu starostlivosť. Napríklad kúpeľne či pivnice, kde je väčšia šanca zvýšenej vlhkosti. Tu pristupujeme k ošetrovaniu plôch sanačnou omietkou (prípadné plesne odstránime ešte pred samotnou sanáciou) a/alebo protiplesňovými farbami, pre zachovanie bezpečných a zdravých priestorov.

Thermo systém

Aby sme zabránili vzniku tepelných mostov a predišli studeným stenám, tvoreniu plesní a vlhnutiu omietky, zabezpečujeme náterové plochy špeciálnym thermo systémom.

Renovácia okien a dverí

Okrem štandardných náterov stien ponúkame i možnosť renovácie drevených plôch. Napríklad odstránenie starého náteru vašich okien či dverí, až do úrovne surového dreva, s následnou úpravou pretmelením a novým nástrekom či náterom.

Drevené povrchy a konštrukcie

Ak potrebujete náter či nástrek na akýkoľvek drevený povrch, obráťte sa na nás. Váš altánok, terasu či podhľad (aj konštrukcie z termodreva) oživíme a ošetríme tak, aby aj po rokoch vyzerali ako nové.

Kovové povrchy a konštrukcie

Sme odborníci aj na kovové povrchy! Náterom zabezpečíme vašu strechu, plot či inú konštrukciu pred koróziou alebo dodáme nový, krajší vzhľad.

Airless technika

Pri väčších plochách aplikujeme materiály airless technikou, ktorá má množstvo výhod. Zabezpečí vám bezštruktúrovaný povrch, ušetrí materiál a najmä čas. Takýmto nástrekom farby vieme dosiahnuť najlepší možný efekt náteru.

Stierkovanie

Pre dosiahnutie dokonale hladkého povrchu aplikujeme sádrovú stierku vždy v troch vrstvách. Pri väčších plochách využívame airless techniku. Výhodou takýchto strojových stierok je rovnomerne nanesený materiál, úspora materiálu a času.

Spevnenie stien a stropov

Pomocou metódy stierkovania s využitím sklotextilnej sieťky dokážeme vystužiť a spevniť všetky steny i stropy.

Omietky

Omietnutie interiéru či exteriéru pre nás nie je žiadny problém. Vyhotovíme štukové aj fasádne omietky s prihliadnutím na všetky potreby vašich priestorov i vás.

Tapetovanie

Tapety sú krásnou ozdobou priestoru vtedy, ak sú správne aplikované. Ak si na aplikáciu netrúfate sami, spravíme to za vás radi my. V lepení papierových, vliesových či vinylových tapiet sme profesionáli.

Dekoračné lišty

Aplikácia dekoračných líšt, či už soklových, stropných alebo iných si vyžaduje trpezlivosť a pevnú ruku. Pracujeme precízne a rýchlo a po osadení líšt si po sebe upraceme. Prihliadame i na ekológiu a vieme, ako rezať a prispôsobovať lišty tak, aby ostalo čo najmenej odpadu.

Dekoratívne nátery

Realizujeme aj rôzne formy dekoratívnych náterov, od pohľadového betónu, cez benátsky štuk, cielene korodované povrchy, metalické nátery a rôzne iné.

Sadrokartónové stropy a priečky

Vaše priestory vieme upraviť aj pomocou sadrokartónového obkladu. Stropy či priečky - to všetko zvládneme ľavou zadnou.